Atölye

Atölyemizde bir sabit oksijenli kesim aleti ile birde yürüyen kesim aleti bulunmaktadır. Dört adet gazaltı kaynak ile bir adet çantalı elektrot kaynak ve yürüyen elektrotlu kaynak aleti bulunmaktadır.

 

Aynı zamanda da dört çeşit sabit ayaklı matkabımız atölyemizde mevcuttur. Her türlü gerekli alanda müşteriye sunum yapılarak kullanıma açıktır ve dört makinamızında elinden her türlü iş gelir ustalarımız sayesinde.

   

Atölyemizde bir ayaklı vinç bulunmaktadır. Ufak tefek işlerde kullanıyoruz kamyondan ufak aletler pim tarzında malzemeler için en çok yardımı dokunan aletlerden birisidir. Asma vincimizde mevcuttur. Sağa, sola, öne, arkaya, aşağı ve yukarı olmak üzere altı farkı mevkie ilerleyen vincimizin kapasitesi beş ton’dur. 

  

Atölyemizin en önemli bölümlerinden biri cıvata bölümüdür. Her türlü iş makinalarının gerekli cıvata problemini bu yedek parça bölümünden karşılıyoruz.

 

Atölyemizde aynı zamanda da iki yüz tonluk ve yüz elli tonluk preslerimiz mevcuttur. İş makinalarında pimlerde, çeşitli demir büküklüklerinde basınçlı preslerle düzeltilip yerine monte edilir.

 

İki çeşit sabit kesim aletleri bulunmaktadır. Sabit kesimli alet ustalarımızın kullanımıyla demirler ölçülerine göre kesilir. Beyinli kesim aleti ise makinaya girdiğiniz ölçüm bilgilerine göre makine kendi kesmektedir.

 

Atölyemizde bir adet onur makine tarafından kiralık portifimiz vardır. Bir adet pikabımız ve üzeri reklamlı aracımız bulunmaktadır.