Tamirat İşleri

Tüm kova ve bom çatlakları itina ile tamir edilir. Kova ve bomda oluşan çatlakların düzeltilip aralarına kaynak çekilerek boşluklar doldurulup eski halinden sağlam hale getirilir.

  

Kovanın burç yuvalarındaki uyumsuzlukları seyyar borvek makinesiyle dengeli hale itinayla geitirlir. Onur iş makinesi kova imalatı ve tamiratı, bom tamiri tamiratı, braket imalatı konusunda sağlam malzeme, sağlam işçilik sağlam ürün prensibi ile özellikle iş makinesine kovası tamiratı ve imalatı, bom tamiratı konusunda uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

İşçi ekibi: iki şef, dört tamir ustası, bir elektrikçi, üç tornacı ve altı kaynakçı mevcut olmak üzere her türlü konularda Teknik servis, bakım ve onarım  teknik servis konusunda yardımcınızız.  

Her marka ve her çeşit iş makineleri revizyonu, yürüyüş takımı tamiratı, vinç bomları ve piston boruları revizyonu, damper pistonu tamiratı atölyemizde gerçekleşmektedir.

Uyumsuz olan parçaları tornalayarak iş makinalarını en güzel şekilde onarımı yapılır. Elimize gelen tüm parçaların iş makina parçası olsun olmasın tornalayarak itinayla son seviyeye kadar onarımı yapılır. Makina parçalarının içindeki boşlukları kaynak ile doldurarak içinde bulunan çapakları olduğu kadar ispiralle geriye kalan bölümün çapaklarını ve arta kalan santim ya da milimi tornanın yardımıyla çapakları temizlenir ve boyu kısaltılır.

Kırıcıların da tamiri atölyemizde itinayla tamir edilir gerekli yedek parçalardan uyum sağlayarak dengeli bir şekilde tekrar makinaya takılır.